0536 952 70 23 0532 550 43 29

Firmamız Hakkında

şimşek tesisat

Şimşek Tesisat, cihazla hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti, su sızıntısı/kaçağı tamiri, tesisat bakımı, hiçbir yeri kırmadan cihazla banyo, tuvalet, mutfak, balkon, bahçe gideri tıkanıklığı açma konularında hizmet vermek amacı ile 2019 yılında, İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. İstanbul ve Kocaeli il sınırları içinde hizmet vermektedir. Adı geçen şehirlerimizin tüm yerleşim birimlerine servis götürmektedir.

Sektördeki tecrübemiz çeşitli kademelerde olmak üzere 10 yılı aşmaktadır. 2019 yılında kurumsal olarak su kaçağı (su sızıntısı) tespiti, su kaçağı tamiri ve tıkanıklık açma (tıkalı gider açma), lavabo tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı gideri açma, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme hizmetleri vermek amacıyla İstanbul ve Kocaeli bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Ciddi bir zaman kaybının yaşandığı eski usül tamir işlemlerini çok kısa zamanda gerçekleştirebilen son teknoloji ekipmanlar ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar/zemin parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik eski usül tamir işlemlerine nazaran çok daha ekonomik fiyatlara yapılmaktadır. Ve tüm bu işlemler %100 garanti kapsamındadır.

En son teknolojiyi kullanan Şimşek Tesisat, işinde uzman, bilgi birikimi, iş becerisi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Ayrıca tüm takım arkadaşlarımız işinde gerekli eğitimleri almıştır.

Şimşek Tesisat
0536 952 70 23
0532 550 4329