0536 952 70 23 0532 550 43 29

Tıkanıklık Açma

tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma veya gider tıkanıklığı açma, atık su tesisatlarında boru içerisinde muhtelif sebeplerden dolayı oluşan tıkanıklıkları açma işlemidir.

Gider tıkanıklıkları bulundukları lokasyona göre 7’ye ayrılırlar. Bunlar şu şekildedir:

  • Tuvalet gideri tıkanıklığı
  • Banyo gideri tıkanıklığı ve çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı
  • Mutfak gideri tıkanıklığı ve bulaşık makinesi gideri tıkanıklığı
  • Yağmur suyu gideri tıkanıklığı
  • Lavabo gideri tıkanıklığı
  • Bahçe gideri tıkanıklığı
  • Havuz suyu gideri tıkanıklığı

Tıkanıklık Açma Servisi

İkizler Tesisat olarak hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tıkanıklık açma hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.

Firmamız, İstanbul ve Kocaeli’nin her notasına en hızlı hizmeti verebilmek için işinin uzmanı, tecrübeli, titiz, iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır. Çünkü pis gider hattı tıkanmaları müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun en kısa zamanda çözülmesi bir zarurettir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, banyo lavabosu tıkanıklığı açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma, tuvalet gideri tıkanıklığı açma, yağmur suyu gideri tıkanıklığı açma, çamaşır makinesi gideri tıkanıklığı açma, bulaşık makinesi gideri tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerini %100 garantili olmak üzere en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Şimşek Tesisat
0536 952 70 23
0532 550 43 29